Kāpēc esam "Citronzāles Māja"?

Mūsu zīmola stāsta pamatā ir Lemongrass House dibinātāju, Bobija un Palitas, liktenīgā satikšanās pirms gandrīz 30 gadiem un mīlestība, kas atraisījusi abu zināšanas un ļāvusi hobiju pārvērst veiksmīgā biznesā. Vēl pirms ierašanās Taizemē amerikānis Bobijs bija apguvis aromterapiju, savukārt, taizemiete Palita, augot lauksaimnieku ģimenē, vienmēr bijusi tuvu dabai.  Par savu sievišķo skaistumu un veselību jau no mazotnes Palita rūpējusies, izmantojot paaudzēs lolotos ģimenes noslēpumus par augu izcelsmes sastāvdaļām, to ekstraktiem un eļļām, pieredzot, kā šīs visapkārt brīvi pieejamās dabas veltes spēj dziedēt, atjaunot spēkus un uzturēt skaistu, veselīgu ādu. Taizemieši, būdami īsti “dabas bērni”, skrubju, masku un krēmu pagatavošanai jau izsenis izmantojuši tikai svaigus garšaugus un augļus. Tā nu šo abu cilvēku skaistā savienība kļuva par ģimeni un arī par pamatu kompānijai “Lemongrass House”.

Daudzi mums jautā – kādēļ tieši “Citronzāles Māja” (tulkojumā no angļu valodas) ir uzņēmuma nosaukums?

Citronzāle (lemongrass) ir plaši izplatīts augs Taizemē – tā aug tur it visur, tā ir gara zāle ar unikālu citrusaugļu smaržu, ko var sajust, paberžot rokā šī zālauga lapu daļu. Citronzāle tiek izmantota visdažādākajos veidos gan ēdienu gatavošanā kā nacionālā garšviela, gan tējas pagatavošanā, gan arī telpu aromatizēšanai. Citronzāles auga sula lieliski atbaida kukaiņus un iznīcina patogēnās baktērijas. Citronzāle ir bagāta ar ēteriskajām eļļām. Šī ārstniecības auga maigais citrusa aromāts tonizē ķermeni, mazina galvassāpes un palīdz saaukstēšanās gadījumos. Mēs nebaidāmies teikt, ka šis augs ir viens no Taizemes simboliem. Bezgalīgie citronzāles lauki, kas iegrimst musonu lietus mitrumā vai kalst dienvidu saulē, šūpojoties siltā vēja plūsmā... Kopš seniem laikiem citronzāle ir bijis īsts dabas dārgums austrumzemju iedzīvotājiem, un tieši tāpēc šis Taizemes simbols ir kļuvis arī par Lemongrass House galveno smaržu un iedvesmu!

Lemongrass House kosmētikas ražošanas vēsture un principi

Pirmās jaunā uzņēmuma produktu partijas Bobijs ar sievu izgatavoja savā nelielajā ražotnē, ko bija ierīkojuši savā mājoklī, un tie visi bija uz citronzāles ēteriskās eļļas balstīti produkti, ko pārdeva vietējā Chatuchak Weekend tirgū. Drīz pēc tam jaunajiem censoņiem uzsmaidīja veiksme, jo par viņiem padzirdēja UNICEF Taizemē un veica lielu pasūtījumu moskītu atbaidīšanas līdzekļiem, ko izmantot saviem darbiniekiem, kas strādāja ārā. Kā mēdz teikt, pārējais jau ir vēsture, taču kopš tā laika Lemongrass House zīmola vārds ir izskanējis tādos izdevumos kā Time, Conde Nast Traveler un The New York Times un mūsdienās jau ir labi atpazīts zīmols ar vairāk nekā 50 mazumtirdzniecības vietām 17 valstīs visā pasaulē, bez tam Lemongrass House produkti tiek piegādāti arī nu jau uz vairāk kā 500 spa viesnīcām.

Gadiem ejot, ir uzkrātas arvien jaunas zināšanas un pieredze aromterapijā, zīmols ir kļuvis populārs un arī produktu klāsts ir ievērojami paplašinājies, taču pamatvērtības ir saglabājušās nemainīgas – visa Lemongrass House spa kosmētika tiek izgatavota tikai no dabīgām sastāvdaļām, kas iegūtas no drošiem, atjaunojamiem avotiem, netiek izmantotas dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas, produkti nekad netiek testēti uz dzīvniekiem. Vienkāršais, bet elegantais iepakojums tiek izgatavots no pārstrādātām un pārstrādājamām izejvielām, jo Bobijs un Palita ir un paliek draudzīgi un uzticami videi.

Zīmola dibinātāji uzskata, ka Lemongrass House atpazīstamības noslēpums visā pasaulē ir kvalitāte, ēterisko eļļu augstā koncentrācija, roku darbs dabīgo sastāvdaļu sajaukšanā un unikālais aromterapijas efekts, ko sniedz ikviens Lemongrass House produkts, ko izvēlas un lieto mūsu pircēji.