KOKOSRIEKSTU EĻĻA – IZCILS PREMIUM KLASES PRODUKTS

Kokosriekstu eļļa ir īsta dabas dāvana:

Jums ir sausa āda? – Izmantojiet kokosriekstu eļļu!

Jūs gādājat par pilnvērtīgu uzturu? – Pievienojiet ēdienam kokosriekstu eļļu!

Jūs vēlaties stiprināt imūnsistēmu? – Lietojiet koksriekstu eļļu!

Jūsu mati ir lūstoši, sausi, zaudējuši spīdumu? – Palutiniet tos ar kokosriekstu eļļas masku!

Jūsu āda ir blāva un sausa? – Ieziediet to ar kokosriekstu eļļu!

... ir grūti atrast daudzpusīgāku un vērtīgāku dabas produktu par īstu kokosriekstu eļļu, - tā tiešām ir dabas dāvana katram no mums. Daudzi jau zina par kokosriekstu eļļas unikālajām īpašībām un lieto to ikdienā, tāpēc arī piedāvājums to iegādāties ir gana plašs. Bet vai zinājāt, ka tirgū pieejami arī daudz viltojumi jeb zemas kvalitātes kokosriekstu eļļa ar mākslīgiem piemaisījumiem?

Lai būtu droši, ka tiek iegādāts kvalitatīvs un autentisks produkts, jāizvēlas uzticams pārdevējs (ražotājs). Un tieši tāds ir Lemongrass House! Taizemē audzēto kokosriekstu kvalitāte un mūsu pārbaudītās pagatavošanas metodes ļauj mums saviem pircējiem piegādāt 100% tīru un dabīgu kokosriekstu eļļu. Jūs to varat iegādāties mūsu e-veikalā, ērtā, patīkamā 120 ml iepakojumā un būt droši, ka sniegsiet savai ādai un ķermenim vislabāko!

Lemongrass House Pure Virgin kokosriekstu eļļa tiek pagatavota no kokosrieksta baltā mīkstuma ar aukstās spiešanas jeb presēšanas metodi, kas nodrošina visvērtīgāko galaproduktu – nerafinētu, augstākās kvalitātes kokosriekstu eļļu. Pie tam svarīgi, ka tāpat kā visi Lemongrass House produkti arī mūsu kokosriekstu eļļa nekad nav testēta uz dzīvniekiem. Šis baltais, maigās tekstūras, tīrais dabas brīnums ar patīkamo smaržu satur augu izcelsmes piesātinātās taukskābes. Mūsu ķermenis pats tās nesintezē, bet tam tās ir nepieciešamas, tāpat kā kokosriekstu eļļā esošie vitamīni un vērtīgās aminoskābes, kas baro un atjauno ādu, palīdz pretoties ārējās vides nelabvēlīgajai ietekmei.

Dabīga kokosriekstu eļļa ir universāls produkts, kam vajadzētu būt “zāļu skapītī” ikvienam, kurš rūpējas par savu veselību un skaistumu. Iegādājoties un lietojot Lemongrass House kokosriekstu eļļu, ieguvums ir neizsmeļams:

  • Matiem – tie kļūs mīksti, zīdaini, pārvaldāmi un spīdīgi;
  • Ādai – tā tiks pabarota, bet nekļūs taukaina, tā kļūs neticami maiga un smaržīga (starp citu, tiek uzskatīts, ka kokosriekstu eļļa arī palīdz mazināt grumbas, izlīdzina tās!);

Bez tam augstvērtīga kokosriekstu eļļa ir arī labākais sviesta aizstājējs – tā uzlabo gremošanu, dedzina taukus, uzlabo imunitāti un cīnās ar iekaisumiem.

Katrai sievietei ir savi skaistuma noslēpumi. Mēs sekojam kosmetologu, skaistumkopšanas blogeru un mūsu pircēju un draudzeņu ieteikumiem, un lai vai katrai ir savs piegājiens un savas rutīnas organisma, ādas, matu saglabāšanā un uzturēšanā ideālā stāvoklī, tomēr tās visas kā viena atzīst -  bez kokosriekstu eļļas neiztikt, tā ir unikāla!

Novēlam visiem būt skaistiem un veselīgiem – Lemongrass House premium klases, augstākās kvalitātes, 100% dabīgā aukstā spieduma kokosriekstu eļļa Pure Virgin Coconut oil ir nopērkama ar pāris klikšķiem mūsu e-veikalā. Tāpat arī Jūsu ērtībām piedāvājam Coconut produktu kolekciju, kurā apvienoti jau gatavi, lietošanai mājās paredzēti spa kosmētikas produkti ar kokosriekstu eļļu. Mēs garantējam izcilu kvalitāti un rezultātu!