Laiks sev - laiks vannai

Vai zinājāt, ka viena no vietām, kur dzimst labākās idejas ir vanna? Ne par velti vanna tiek iekļauta gandrīz visās spa procedūrās... Iemesls tam ir vienkāršs – ķermeņa iegremdēšana siltā ūdenī atslābina saspringušo ķermeni un atbrīvo prātu.

Lai caur vannošanās procedūru sasniegtu pilnvērtīgu relaksāciju, ūdenim tiek pievienotas tīras ēteriskās eļļas vai ar tām bagātināti vannas produkti. Rudens un ziemas sezonā, kad mūsu platuma grādos ārā  kļūst drēgns un tumšs, vairumam cilvēku vannošanās ir ierasts rituāls vakaros pēc darba vai nesteidzīgās brīvdienās. Bet kā to padarīt sajūtām bagātāku un ādai tīkamāku?

Lemongrass House, kas 25 gadu specializējas aromterapijā, spa produktu ražošanā un apkalpo vadošās pasaules viesnīcas un spa centrus visā pasaulē, tagad ir pārstāvēts arī Latvijā, lai nodrošinātu Jums vislabāko “spa mājās” pieredzi. Ja pat Jums nav vannas, mūsu produktu klāstā Vannai & dušai Jūs atradīsiet visu nepieciešamo relaksācijai ar ūdens palīdzību:

  • ja pavisam nav laika vai iespēju baudīt vannu vai vismaz dušu, tad zem tekoša ūdens izlietnē paviļājiet plaukstās savu mīļāko ziepju gabaliņu – aizveriet acis un sajūtiet, kā sasilst Jūsu pirksti, kā aizvien mīkstāku konstistenci iegūst ziepīte, kā gaisā uzvirmo patīkams aromāts, līdz jūtaties jau kaut nedaudz atslābuši un variet atvērt acis, noskalot rokas, nosusināt tās, vēl ilgi pēc tam sajūtot, cik to āda kļuvusi maiga un viegli smaržīga;
  • ja esat noķēris mirkli, kaut 10-15 minūšu dušai, tad parūpējieties, lai arī tā izvērstos par atjaunojošu procedūru līdz ar ķermeņa attīrīšanu un prāta relaksāciju – izvēlieties kvalitatīvu dušas želeju un Jums tās būs nepieciešams tikai dažas piles, lai atbrīvotu ādu no netīrumiem, lai vienlaikus to arī mitrinātu un papildus – lai caur tvaika garaiņiem baudītu aromterapijas efektu caur ēteriskajām eļļām, kas ir katras Lemongrass House dušas želejas pudelītē;
  • ja ir sajūta, ka uz ādas un prātā sagūluši pārāk daudz “netīrumu” tiešā un pārnestā nozīmē (jā, tostarp arī stress, nomāktība, nemiers), tad ņemiet talkā mūsu ķermeņa skrubi – atkarībā no tā, cik daudz intensīvu vēlaties skrubēšanos, izvēlieties maigo krēmveida skrubi ar jojoba pērlītēm vai abrazīvo sāls skrubi... un atkal jau - ļaujiet darboties augstvērtīgam, 100% dabīgam produkta sastāvam, kas palutinās Jūsu ādu, un aromātam, kas pildīs sev uzdoto uzdevumu (piemēram, lavanda - nomierina, kafija - uzmundrina utt.);
  • un visbeidzot - ja vēlaties nodoties pilnvērtīgai relaksācijai, ko spēj sniegt nesteidzīga pelde vannā, tad piepildiet to ar siltu ūdeni, kam pievienojiet pāris ēdamkarotes mūsu vannas eļļas, vannas sāls kristālus vai pāris pielienus savas iemīļotās ēteriskās eļļas, un ļaujieties sava kermeņa un prāta atslābināšanai... raugiet, lai apkārt valdītu klusums vai skanētu vien mierīga fona mūzika, lai drošā attālumā noliktas degtu sveces, lai Jūsu redzeslokā nestāvētu spilgti priekšmeti, kas nevajadzīgi pievērš Jūsu uzmanību, un ticiet mums – ķermenis un prāts pateicībā par laiku, ko tiem veltījāt, kļūs atkal mundri, vingri un iespējams pat dāvās Jums kādu unikālu ideju!   

    Starp citu, mums ir arī vannas produkti bērniem (mazuļu ādiņai saudzīgi šampūni-mazgāšanās līdzekļi un vannas putas) un suņu spa produktu kolekcijā ietvertais šampūns mūsu mājas mīluļiem.

    Izbaudiet paši un palutiniet savus mīļos ar spa kosmētiku no plašā Lemongrass House produktu klāsta. Mēs rūpējamies, lai arī mājās Jūs piedzīvotu baudpilnu SPA!