MŪSU STĀSTS NO TAIZEMES LĪDZ LATVIJAI

Šodien Bobby un Palita Duchowny dibinātais ģimenes uzņēmums Lemongrass House kļuvis par vadošo spa produktu piegādātāju lielākajām viesnīcām pasaulē. Aicinām Jūs iepazīties ar interesanto mūsu zīmola stāstu.

lemongrass-house-our-story-bobby-palita

KĀ TAS AIZSĀKĀS
Bobby ir dzimis un audzis Malibu, netālu no Losandželosas/ Holivudas, kur viņš studējis fotogrāfiju un kinematogrāfiju un strādājis filmu industrijā, tāpat kā viņa senči vairākās paaudzēs. 1996. gadā viņš pievienojās kolēģiem, kas devās uz Taizemi, lai atrastu atbilstošu vietu filmēšanai. Kolēģu komanda atgriezās mājās, taču Bobby iemīlēja šo zemi un Palitu un nolēma palikt Taizemē. Tās bija viņa kino karjeras beigas!
Bobby iepazinās ar taizemiešu intelektuāļu grupu, kas toreiz bija uzsākuši nodarboties ar bioloģisko lauksaimniecību. Izmantojot ASV gūto aromterapijas pieredzi, viņš ieinteresējās ekstrahēt tīras augu eļļas no vietējām kultūrām. Sākotnēji Bobby ar sievu izgatavoja nelielu ražotni sava Bangkokas dzīvokļa virtuvē un eļļas produktus pārdeva vietējā Chatuchak Weekend tirgū. Taču tad par viņiem padzirdēja UNICEF Taizemē un veica lielu pasūtījumu moskītu atbaidīšanas līdzekļiem, ko izmantot saviem darbiniekiem, kas strādāja ārā. Bobby bija studējis aromterapiju ASV, tāpēc visai ātri produktu klāsts tika paplašināts. Gūstot aizvien jaunus panākumus, 2000. gadā tika izveidota pirmā Lemongrass House tirdzniecības vieta Surinas pludmalē, Puketā, kur atrodas arī lielās ķēžu viesnīcas. 

 

lemongrass-house-our-story-mixing

KUR ESAM ŠODIEN
Šodien Lemongrass House ir vadošs profesionālo premium klases spa produktu ražotājs pasaules labākajām viesnīcām un spa centriem, piemēram, Four Seasons Resorts, Hilton Hotels, Banyan Tree un Le Meridien. Lemongrass House spa produkti viesnīcām tiek piegādāti 30 pasaules valstīs. 
Lemongrass House tagad ir arī vairāk nekā 50 mazumtirdzniecības veikalu 17 valstīs, tai skaitā Anglijā, Austrālijā, Filipīnās, Honkongā, Kanādā, Kiprā, Krievijā, Malaizijā, Vācijā, Singapūrā, Šveicē, Taivānā, Taizemē, Turcijā, Ukrainā, Vjetnamā un cituviet pasaulē, kur patērētājiem tiek sniegta iespēja profesionālus spa produktus baudīt mājās. Mūsu piedāvājuma klāstā ir produkti ikvienam ģimenes loceklim, pat mājas mīluļiem - suņiem. Puketas ražotnē Cherng Talay tiek maisīti un rokām darināti ķermeņa krēmi un losjoni, matu kopšanas līdzekļi, vannas produkti, spreji. Šobrīd Lemongrass House komandā Taizemē strādā 45 darbinieki, no kuriem gandrīz visi ir Bobby un Palitas radinieki, tāpēc vēl joprojām kompānija tiek uzskatīta par ģimenes uzņēmumu.

lemongrass-house-our-story-mixing

 

KĀ MĒS TO DARĀM
Lemongrass House rada rokām darinātus, svaigus produktus, izgatavojot tos pa vienam kilogramam reizē. Lemongrass House darbība ir cieši saistīta ar vidi, kas arī atspoguļojas visos biznesa aspektos. Mūsu produktos tiek izmantotas tikai svaigākās un 100% dabīgas sastāvdaļas, tajos nav konservantu un ķīmisku vielu. Visas sastāvdaļas, kas tiek izmantotas produktu izgatavošanā, nāk no drošiem, atjaunojamiem resursiem, - tā mēs nodrošinām, ka klienti mīl Lemongrass House produktus, tāpat kā mēs mīlam viņus. Mūsu produktos nav sulfātu, parabēnu un krāsvielu. Mēs nekad nepārbaudām savus produktus uz dzīvniekiem, reizēm to darām tikai uz cilvēkiem, kurus mīlam.   

 


KĀ MŪS NOVĒRTĒ 
Lemongrass House spa produkti ir tikuši vairākkārt atzinīgi novērtēti, saņemot starptautiska līmeņa apbalvojumus. Zīmola izcilību apliecina arī publikācijas pasaules līmeņa izdevumos, piemēram, The New York Times, Conde Nast Traveler un The Time.

lemongrass-house-our-story-publications-3

LEMONGRASS HOUSE TAGAD ARĪ LATVIJĀ
Dibinot Lemongrass House oficiālo pārstāvniecību Latvijā, esam priecīgi un pagodināti tagad arī mūsu patērētājiem dot iespēju izbaudīt šo produktu daudzveidību un autentiskumu. No Lemongrass House Taizemē līdzi vedam ne tikai svaigus un dabīgus produktus par konkurētspējīgu cenu, bet arī augstus klientu apkalpošanas standartus un mūsu zīmola vērtības - kvalitāti, izcilību, rūpes par vidi un cilvēku mīlestību.
nesatur-sulfatus-parabenu-lemongrass-house-latvia
dabigi-produkti-lemongrass-house-latvia
nav-testeti-uz-dzivniekiem-lemongrass-house-latvia
darinati-ar-rokam-milestibu-lemongrass-house-latvia
oficialais-izplatitajs-lemongrass-house-latvia