E-veikals LEMONGRASS HOUSE LATVIJĀ pasūtījumus piegādā visā Latvijas teritorijā.

Noformējot pasūtījumu, tam papildus tiks piemērota maksa par piegādi atkarībā no jūsu izvēlētā piegādes veida. Pirkumiem vērtībā no 39 EUR piegāde uz pakomātiem visā Latvijā ir bezmaksas.

Jūsu ērtībām piedāvājam dažādus piegādes veidus:
 

​
Piegādes veids Piegādes laiks Piegādes maksa

Omniva pakomāts  

2-5 darba dienas 2,50 EUR 

Pirkumiem virs 39 EUR - bezmaksas

Latvijas Pasts pakomāts   2-5 darba dienas 2,50 EUR 

Pirkumiem virs 39 EUR - bezmaksas

DUS Cirkle K 2-5 darba dienas 2,50 EUR 

Pirkumiem virs 39 EUR - bezmaksas

Express kurjerpasts visā Latvijā 2-3 darba dienas 4,00 EUR 

 

PAPILDUS NOTEIKUMI
Piegādes laiks pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas ir 2-5 darba dienas, ja vien konkrētam produktam nav norādīts cits piegādes termiņš. Ja nespēsim nosūtīt jūsu pasūtījumu noteiktajā termiņā, sazināsimies ar jums, lai informētu par paredzamo nosūtīšanas datumu.

Pārdevējs patur tiesības nosūtīt pircēja pasūtījumu vienā piegādē vai pa daļām. Ja pasūtījumu plānots piegādāt pa daļām, sazināsimies ar jums, lai informētu par katras atsevišķās daļas paredzamo nosūtīšanas datumu.

Visi pārdevēja apsolījumi par piegādes laiku tiek veikti labticīgi, taču tie ir pieņēmumi, kas balstīti uz trešo pušu (piegādes pakalpojumu sniedzēju) sniegto informāciju. Ja piegādes termiņš pārsniedz apsolīto trešo pušu kavēšanās dēļ, pārdevējs nav atbildīgs par zaudējumiem, izdevumiem vai citiem zaudējumiem, ko izraisījusi piegādes kavēšanās.

Pārdevējs apliecina, ka pasūtījumā ietvertās preces, kad tiek gatavotas piegādei, tiek atbilstoši un rūpīgi iesaiņotas. Gadījumā, ja, saņemot piegādi, jūs konstatējat bojājumus ārējā iepakojumā vai preču iztrūkumu saskaņā ar preču pasūtījuma pavaddokumentu, jums ar fotoattēla palīdzību nekavējoties jāpiefiksē nepilnības un jāinformē par gadījumu pārdevējs.  Pārdevējs pieņems sūdzību saistībā ar piegādi, ja rakstīsiet uz e-pastu info@lemongrasshouse.lv nekavējoties, bet ne vēlāk kā 7 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Ja iesniegsiet informāciju vēlāk kā 7 dienas pēc pasūtījuma saņemšanas, pretenzijas par zaudējumu atlīdzību netiks izskatītas.