lemongrass-house-viesnicam-spa-saloniem

Lemongrass House ir viens no vadošajiem piegādātājiem, kas piedāvā augstākās kvalitātes, svaigus, rokām darinātus spa produktus pasaules klases viesnīcu ķēdēm, tostarp:

Hilton Hotels & Resorts
Four Seasons Hotels and Spas
Le Meridien Hotels and Spas

One & Only Hotels and Spas.

Dibināta Puketā, Taizemē, kompānija Lemongrass House kopš 1996. gada specializējas individuālu produktu izgatavošanā. Saviem biznesa klientiem piegādājam standarta produkciju lielapjoma iepakojumos, kā arī piedāvājam pēc pasūtījuma izgatavot unikālu smaržu un iepakojumu produktus, lai savukārt viņi varētu saviem viesiem nodrošināt neaizmirstamu pieredzi. 

Detalizēti izzinot klientu vēlmes un vajadzības, mēs iesakām piemērotus produktus un izstrādājam individuālus sastāvdaļu maisījumus, lai radītu smaržu un izskatu, kas vislabāk atbilst mūsu klienta stāstam. Mūsu plašais produktu sortiments un individuālā pieeja sniedz iespēju Lemongrass House kļūt par lielisku partneri ikvienai viesnīcai vai spa salonam. Visi produkti tiek izgatavoti nelielās partijās un pēc pasūtījuma, tāpēc tie vienmēr ir svaigi un spēj nodrošināt visaugstākos standartus. Mūsu klienti visā pasaulē uzticas mūsu uzņēmuma vērtībām, kas ir kvalitāte, izcilība un rūpes par vidi.

VAI ARĪ JŪS MEKLĒJAT AUGSTVĒRTĪGU SPA KOSMĒTIKU UN UZTICAMU SADARBĪBAS PARTNERI SAVAI VIESNĪCAI VAI SALONAM?

Kompānija Lemongrass House apkalpo vairāk kā 500 viesnīcas un spa centrus visā pasaulē un līdz šim ir izstrādājusi vairāk nekā 30 atšķirīgu smaržu. Tās visas ir unikālas un nekad netiek atkārtoti piedāvātas citiem klientiem. Tāpat kā visi Lemongrass House produkti, arī individuālie pasūtījumi tiek darināti ar rokām, izgatavoti pa vienam kilogramam un ir absolūti svaigi. Lemongrass House ar prieku piedāvās Jums vispiemērotāko sadarbības formu atkarībā no Jūsu biznesa vēriena un, ja vēlēsieties, arī radīs unikālu smaržu un produktu līniju tieši Jūsu viesnīcas vai spa salona zīmolam.

PAR SADARBĪBAS JAUTĀJUMIEM LŪDZAM SAZINĀTIES, RAKSTOT MUMS UZ E-PASTU INFO@LEMONGRASSHOUSE.LV.

MĒS PRIECĀSIMIES SADARBOTIES!