lemongrass-house-viesnicam-spa-saloniem

Lemongrass House ir viens no vadošajiem piegādātājiem, kas piedāvā augstākās kvalitātes, svaigus, rokām darinātus spa produktus pasaules klases viesnīcām, tostarp:

Aman Resorts and Spas
Four Seasons Hotels and Spas
Le Meridien Hotels and Spas

One & Only Hotels and Spas.

Dibināta Puketā, Taizemē, kompānija Lemongrass House kopš 1996. gada specializējas individuālu produktu izgatavošanā. Saviem biznesa klientiem piedāvājam pēc pasūtījuma izgatavot produktus ar unikālu smaržu un iepakojumu, lai savukārt viņi varētu saviem klientiem un viesiem nodrošināt neaizmirstamu pieredzi. 

Detalizēti izzinot klientu vēlmes un vajadzības, mēs iesakām piemērotus produktus un izstrādājam individuālus sastāvdaļu maisījumus, lai radītu smaržu un izskatu, kas vislabāk atbilst mūsu klienta stāstam. Mūsu plašais produktu sortiments un individuālā pieeja sniedz iespēju Lemongrass House kļūt par lielisku partneri ikvienai viesnīcai vai spa salonam. Visi produkti tiek izgatavoti nelielās partijās un pēc pasūtījuma, tāpēc tie vienmēr ir svaigi un spēj nodrošināt visaugstākos standartus. Mūsu klienti visā pasaulē uzticas mūsu uzņēmuma vērtībām, kas ir kvalitāte, izcilība un rūpes par vidi.

VAI ARĪ JŪS MEKLĒJAT UNIKĀLU AROMĀTU UN INDIVIDUĀLIZĒTUS PRODUKTUS SAVAI VIESNĪCAI VAI SPA SALONAM?

Kompānija Lemongrass House līdz šim ir izstrādājusi vairāk nekā 30 atšķirīgu smaržu viesnīcām un spa centriem visā pasaulē. Tās visas ir unikālas un nekad netiek atkārtoti piedāvātas citiem klientiem. Tāpat kā visi Lemongrass House produkti, arī individuālie pasūtījumi tiek darināti ar rokām, izgatavoti pa vienam kilogramam un ir absolūti svaigi. Lemongrass House ar prieku radīs  unikālo smaržu un produktu līniju arī Jūsu viesnīcai vai spa salonam.

PAR SADARBĪBAS JAUTĀJUMIEM LŪDZAM SAZINĀTIES, RAKSTOT MUMS UZ E-PASTU INFO@LEMONGRASSHOUSE.LV.

MĒS PRIECĀSIMIES SADARBOTIES!